Jūsų naršyklė pasenusi, atsinaujinkite!
Dirbtinės blakstienos ir klijai joms priklijuoti TC Art. 35593 Padidinti

Dirbtinės blakstienos ir klijai joms priklijuoti TC Art. 35593

5905710035593

Dirbtinės blakstienos ir klijai joms priklijuoti.

Smulkiau

5,20 €

Apie prekę

Dirbtinės blakstienos ir klijai joms priklijuoti. Dirbtinių blakstienų ilgis: vidutinio ilgumo.

Naudojimas. Švelniai nuimkite blakstienų kuokštelį nuo plastikinio dėklo. Ant kuokštelio pagrindo užlašinkite lašą klijų, palaukite kelias sekundes kol klijai taps lipnūs. Pridėkite kuokštelį ant akių voko kaip galima arčiau natūralių blakstienų ir lengvai prispauskite. Pakartokite šiuos punktus nuo pradžių, kol pasieksite norimą rezultatą. Blakstienų kuokštelius nuimkite po vieną. Prilaikykite voką ir atsargiai nuimkite, pradėdamos nuo vidinės akių voko dalies.

Dėmesio! Dirbtinius blakstienų kuokštelius galima naudoti pakartotinai. Prieš tai būtina su spiritu pašalinti seną klijų sluoksnį nuo kuokštelių pagrindo. Dirbtinius blakstienų kuokštelius laikykite originalioje pakuotėje arba dėžutėje, kad būtų apsaugoti nuo dulkių ir kitų pažeidimų.

Atsargumo įspėjimai. Netepkite klijų tiesiai ant akių voko. Klijus naudokite tik patikrinę, ar klijai nesukels alerginės reakcijos. Klijams patekus į akis, nedelsiant gerai praplaukite dideliu kiekiu vandens ir kreipkitės į akių gydytoją. Saugoti nuo vaikų.

kitos prekės toje pačioje kategorijoje: