Jūsų naršyklė pasenusi, atsinaujinkite!
Nagų priežiūra "4 in 1" GR Padidinti

Daugiafunkcė nagų priežiūros priemonė GR Nail Expert 4 in 1

8691190070120

Daugiafunkcė nagų priežiūros priemonė. Kiekis 11 ml.

Smulkiau

2,89 €

Apie prekę

Pažangi dviejų patentuotų ingredientų formulė su vitaminų, augalinių ekstraktų ir stiprinamųjų komponentų deriniu pasižymi keturguba nauda viename produkte: 1 – galima naudoti kaip lyginamąjį pagrindo sluoksnį, 2 – saugo trapius nagus ir juos stiprina, 3 – drėkina, 4 – galima naudoti kaip ypač spindintį viršutinį nagų lako sluoksnį. Sudėtyje esantys vitaminai A, E, C, F suteikia nagams antioksidacinių ir drėkinamųjų savybių, aktyvieji augaliniai ekstraktai (alavijų, citrinų, vynuogių, ženšenio ekstraktai ir granatų sėklų aliejus) maitina ir gaivina nagus. Reguliariai naudojant padeda stiprinti keratiną ir pagerinti nagų būklę.

Naudojimas. • Tepti ant švarių ir nelakuotų nagų. • Naudojant kaip nagų lako pagrindą, tepti vieną sluoksnį prieš nagų lakavimą. • Norint pasidaryti spindintį manikiūrą, tepti du sluoksnius ant nelakuotų nagų. • Naudojant kaip nagų lako viršutinį sluoksnį, tepti vieną sluoksnį ant nulakuotų nagų.

Atsargumo įspėjimai. DEGUS! Laikyti atokiau nuo šilumos ir ugnies šaltinių. Neįkvėpti. Tik išoriniam naudojimui. Saugoti nuo vaikų.

Kiekis 11 ml.

kitos prekės toje pačioje kategorijoje: