Jūsų naršyklė pasenusi, atsinaujinkite!
Nagų augimą skatinanti priemonė GR Nail Expert Padidinti

Nagų augimą skatinanti priemonė GR Nail Expert Oxygen

8691190070168

Nagų augimą skatinanti priemonė. Kiekis 11 ml.

Smulkiau

2,89 €

Apie prekę

Skirta trumpiems, silpniems ir neaugantiems nagams.

Spartesnis nagų augimas ir stiprūs nagai su priemone, kuri papildyta kamieninių obuolių ląstelių ekstraktu, antioksidantais ir gaivinamosiomis medžiagomis.

Oxygen Nail Growth formulė su kamieninių obuolių ląstelių kompleksu ir deguoniui laidžia sistema, natūraliai gautais antioksidantais, vitaminais (A, C ir E) ir gaivinamosiomis medžiagomis (jūros dumblių ekstraktu, saulėgrąžų sėklų aliejumi, jūrų mineralais, kaštono ekstraktu) skatina nagų augimą ir padeda pagerinti jų būklę bei drėgmės balansą. Reguliariai naudojant padeda sustiprinti nagus, didindamas jų atsparumą trūkinėjimui, lūžinėjimui ir skilinėjimui. Priemonė suteikia nagams ypatingo blizgesio, o sudėtyje esantis UV filtras saugo juos nuo spalvos pasikeitimo.

Naudojimas. • Tepti ant švarių, nelakuotų nagų. • Naudojant kaip nagų lako pagrindą: tepti vieną sluoksnį prieš nagų lakavimą. • Norint pasidaryti spindintį manikiūrą: tepti du sluoksnius. • Norint paspartinti nagų augimą, priemonę naudoti reguliariai kiekvieną savaitę.

Atsargumo įspėjimai. DEGUS! Laikyti atokiau nuo šilumos ir ugnies šaltinių. Neįkvėpti. Tik išoriniam naudojimui. Saugoti nuo vaikų.

Kiekis 11 ml.

kitos prekės toje pačioje kategorijoje: