Jūsų naršyklė pasenusi, atsinaujinkite!
Lyginamasis nagų pagrindas GR Nail Expert Padidinti

Lyginamoji nagų priežiūros priemonė GR Nail Expert Smoothing Base

8691190070175

Lyginamoji nagų priežiūros priemonė. Kiekis 11 ml.

Smulkiau

2,89 €

Apie prekę

Skirta nelygiems, išblukusiems ir pageltusiems nagams.

Priemonė, papildyta mineralinėmis dalelėmis ir augalų kamieninių ląstelių kompleksu, suteikia nagams šilkinio lygumo. Sudėtyje esantys mineralai akimirksniu užpildo nagų nelygumus ir paslepia jų trūkumus. Pažangi formulė su patentuotu ingredientu bei antioksidaciniais ir drėkinamaisiais vitaminais (E ir C) bei kamieninių ląstelių (rožių ir vynuogių) kompleksais skatina antioksidaciją ir padeda apsaugoti nagų keratiną nuo priešlaikinio senėjimo. Priemonė maskuoja išblukusius ir pageltusius nagus bei suteikia jiems natūralią, sveiką išvaizdą. Užtikrina lygų nagų paviršių ir ilgai išliekantį nagų lakavimą.

Naudojimas. • Tepti ant švarių ir nelakuotų nagų. • Naudojant kaip nagų lako pagrindą: tepti 1 sluoksnį prieš nagų lakavimą tam, kad apsaugotumėte nagus ir suteiktumėte jiems lygumo. • Norint natūraliai atrodančio manikiūro: tepti 2 sluoksnius ant nelakuotų nagų.

Atsargumo įspėjimai. DEGUS! Laikyti atokiau nuo šilumos ir ugnies šaltinių. Neįkvėpti. Tik išoriniam naudojimui. Saugoti nuo vaikų.

Kiekis 11 ml.

kitos prekės toje pačioje kategorijoje: